DT Bait Developments

Hľadaj
Nakupný košík
Mobile Menu ICO

02.01.2021Súťaž na Facebooku

 • Súťaž na Facebooku
 • ❗❗❗SÚŤAŽ je na fb❗❗❗
  Milí naši fanúšikovia
  Pripravili sme si pre Vás novoročnú súťaž.Súťaží sa o tašku na boilies, zimnú čiapku DTBaits a šnúrku na kľúče značky Robinson.

25.04.2020Velký Cetín

15.03.2020 Pukka Fish Peach and Sour Cream

 • Pukka Fish Peach and Sour Cream
 • Zmes Pukka Fish je vyrobená z originálnej múčky Robin Red® z Haith® spoločne s ďalšími najkvalitnejšími rybími múčkami a veľmi vysokou úrovňou GLM múčky. Boilie je k dispozícii v dvoch aromatických profiloch - "Oily Chiken" (olejové kura) a "Peach and Sour Cream" (broskyňa a kyslá smotana). Posledná spomínaná príchuť je obzvlášť veľmi dobrá na miestach, kde je veľký výskyt bahna, vďaka dobre aromatizujúce broskyňu. "Sour Cream" kyslá smotana sa skladá z troch kľúčových zložiek, vrátane kyseliny N-maslovej. K dispozícii je v priemeroch 15 a 18 a 22 mm boilies s celým radom príslušenstva - dip, DNA liquid, sprej, POP-UP, peletky a stick mix.

15.03.2020 Voňavá žuvačka Berry Bubble

 • Voňavá žuvačka Berry Bubble
 • Berry Bubble je najnovšia príchuť v ponuke DT Baits a pokrýva všetky aspekty trvanlivého boilies. Kombinácia arómy zahŕňa čierne ríbezle, mix letného ovocia a najvýraznejšou jej príchuť je žuvačka. Dip, DNA liquid a boilies vonia ako ozajstná cukráreň!

15.03.2020 Supa Fruit

 • Supa Fruit
 • Tento ovocný rad je ideálny a funguje po celý rok, a preto by nemal chýbať v žiadnej výbave správneho lovca kaprov. Je to fantastické, že táto príchuť funguje ako v studenej, tak v teplej vode. Predovšetkým v teplých mesiacoch na ňu pozitívne reagujú aj Amure. Používanie rovnakej návnady po celý rok pomáha predovšetkým kaprovi vybudovať si dôveru k tejto vašej guličke, oproti druhým príchutiam, ktoré sú vhodné len pre jednotlivé ročné obdobia. Rad Supa Fruit od anglickej firmy DT Baits je ideálny pre celoročné použitie. Obsahuje vysokú mieru atraktorov pre ryby a neobsahuje príliš veľké množstvo tuku, čo je veľmi veľká výhoda. Veľké množstvo tuku má tendenciu zamknúť našu návnadu v chladnejšej vode, čo má za následok, že sa "vôňa" a atraktory neuvoľňujú.